logo

Pozwy rozwodowe

Szczecin i województwo Zachodniopomorskie

Ściśle określone postępowanie dotyczące pozwów rozwodowych określone jest w Kodeksie rodzinnym i opiekuńczym. Sama zaś procedura realizowana jest na drodze sądowej. Jeśli małżonkowie nie zasądzą inaczej, w trakcie rozprawy sąd orzeka z czyjej winy następuje przerwanie małżeństwa.

Problematyka związana z rozwodem jest skomplikowana prawnie. Nasza Kancelaria posiada w tej kwestii duże doświadczenie i skutecznie przeprowadzi dla Państwa wszystkie formalności. Nasi specjaliści opracują rozwiązania, które w możliwie najlepszym stopniu będą dla Państwa najkorzystniejsze i najbardziej efektywne. Do każdej spraw podchodzimy indywidualnie.

Zdarza się, że decyzje o rozwodzie podejmowane są pod wpływem chwili i silnych emocji, dlatego oferujemy Państwu pełen profesjonalizm i wsparcie prawne, które zapewnią przemyślane i rzetelne prowadzenie postępowania sądowego. Kancelaria oferuje reprezentację osób w sprawach m. in. o separację, rozwód, unieważnienie małżeństwa, a także w sprawach dotyczących podziału majątku małżonków czy zniesienia małżeńskiej wspólności majątkowej.


square Sprawy karne square Sprawy cywilne square Sprawy ubezpieczeniowe square Sprawy spadkowe square Pozwy rozwodowe square Alimenty square Sprawy upadłościowe